تماس با ما
25 شهریور, 1399 41

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران با توجه به مهارت و تجربه خود، جذابترین نتیجه عمل را بدست خواهد آورد. با توجه به خاص بودن شرایط افرادی که دارای بینی گوشتی هستند فقط و فقط جراحانی قادر به چنین جراحی مهم و حساسی هستند که هم تبحر و هم تجربه کافی در این زمینه داشته باشند. تا انتها با ما همراه باشید تا با این جراحان و شرایط اینگونه عمل ها بیشتر آشنا شوید.

 

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

 

چرا جراحی بینی گوشتی کمی حساس تر است؟

در تهران آمار و تعداد متقاضیان جراحی بینی گوشتی بسیار بالاست. همچنین با توجه به شرایط ذاتی بینی های گوشتی فقط جراح با تجربه بینی گوشتی قادر به انجام چنین عمل مهم و دقیقی ست.

بینی های گوشتی دارای پوستی بسیار ضخیم تر از بینی استخوانی هستند همچنین اندازه و ابعاد غضروف بینی گوشتی بسیار ضعیف تر و ظریف تر از سایر بینی هاست. به همین دلایل بسیار مهم، همیشه جراحان وقت و دقت بیشتری برای جراحی بینی گوشتی در تهران صرف خواهند کرد.

 

هزینه جراحی توسط بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

هزینه در هر تصمیم و اقدامی مهم است خصوصاً اینکه با زیبایی افراد در ارتباط باشد. جراحی بینی در سراسر کشور معمولاً قیمتی مشخص و واحد! خواهد داشت اما کمی هم بایستی شرایط مکانی و تبحر و شهرت جراح را در چنین جراحی های مهمی که البته در دستۀ جراحی های زیبایی قرار دارند در نظر گرفت.

در حال حاضر و با توجه به نوسان قیمت ها در تمامی زمینه ها، عقلانی نیست که مبلغ مشخصی در این بخش درج کنیم اما بد نیست بدانید میانگین هزینه جراحی بینی گوشتی توسط بـهترین جراح بینی گوشتی در تهران می تواند مابین 6 تا 10 میلیون تومان باشد.

اما توصیه ما به شما، مراجعه حضوری به مطب جراح و مشاوره و معاینه توسط ایشان است زیرا برخی موارد فقط از نزدیک و با معاینه قابل تشخیص بوده که مقداری در مبلغ نهایی عمل بینی گوشتی موثر خواهد بود؛ مراجعه حضوری به مطب جـراح بینی گوشتی بهترین راه برای تعیین هزینه جـراحی بینی گوشتی در تهران است.

 

بهترین جراح بینی گوشتی در تهرانمشخصات بینی گوشتی

اولین مسئله ای که هر جراح بینی حرفه ای نسبت به آن دقت فراوانی خواهد داشت تشخیص نوع بینی، تعداد ایرادات بینی، نوع ایرادها و همچنین انتخاب بهترین شیوه جراحی بینی ست. تمامی این موارد برای بدست آوردن نتیجه مثبت در جراحی بینی بسیار مهم است.

اما بهترین جراح بینی گوشتی در تهران با توجه به مشخصات بینی گوشتی، جراحی و نوع آن را مشخص خواهد کرد:

 • پهنا و عرض بینی گوشتی از بینی استخوانی بیشتر است
 • چنانچه انگشت خود را روی نوک بینی گوشتی گذاشته و فشار دهید کاملاً حالت ژله ای دارد
 • در بینی گوشتی، غضروف بسیار ضعیف و کوچک و پوست بینی بسیار ضخیم است
 • عموماً سوراخ بینی گوشتی کوچکتر از بینی های استخوانی ست
 • در بینی گوشتی کمتر می توان انحراف از نوع بینی استخوانی مشاهده کرد

چنانچه این مشخصات را در کنار هم بررسی و تحلیل کنیم به این نتیجه می رسیم که بعنوان مثال نمی توان بر روی بینی گوشتی، عمل بینی فانتزی انجام داد زیرا بینی بسیار پهن است، غضروف آن کوچکتر است و نتیجه عمل بسیار نامطلوب خواهد شد. تشخیص مناسب مشخصات بینی گوشتی به بهترین جراح بینی گوشتی در تهران کمک خواهد کرد تا هم بهترین شیوه جراحی بینی را انتخاب کند و هم نتیجه بهتری از جراحی بدست آورد.

تشخیص بینی های گوشتی

برای تشخیص بینی های گوشتی می توانید قسمتی از بینی را با دو انگشت فشار دهید. شاهد خواهید بود که از منافذ پوست بینی چربی بیرون میزند که اغلب سفید یا شیری رنگ هستند.

عمل بینی طبیعی گوشتی توسط بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

جراحی بینی انواع مختلفی دارد و هر بیمار یا متقاضیِ جراحی بینی در پی به دست آوردن فرمی زیبا از بینی ست. برخی به دنبال بینی عروسکی (فانتزی) هستند و برخی دیگر به دنبال بینی طبیعی. بینی گوشتی را نمی توان به بینی عروسکی تبدیل کرد زیرا پهنا و کوفتگی زیادی دارد اما می توان یک بینی گوشتی را با تبحر فراوان جراح توسط جراحی بینی طبیعی، به زیباترین شکل ممکن عمل کرد.

جراحی بینی طبیعی به عملی گفته می شود که در آن خبری از تغییرات بسیار زیاد مانند قوس بیش از اندازه روی بینی، سر بالا کردن بینی و کم کردن عرض بینی به مقدار زیاد نیست بلکه تمامی تغییراتی که باید برای زیبا شدن بینی گوشتی انجام شود همگی در حد نرمال و در اندازه ای انجام می شود که هم بینی گوشتی، کوچک و زیبا شده و هم عمل شدن بینی به راحتی قابل تشخیص نباشد.

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران تمامی این مراحل، از جمله کم کردن عرض بینی گوشتی، گرفتن کوفتگی بینی گوشتی و کوچک کردن بینی را با دقت فراوان و به شکلی انجام می دهد که نتوان به دستکاری شدن و جراحی شدن بینی به راحتی پی برد، این از مزایای یک جراحی بینی طبیعی گوشتی حرفه ای ست.

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

نتیجه عمل توسط بـهترین جراح بینی گوشتی در تهران

معمولاً بنا به دلایلی مانند کوفتگی بینی گوشتی، بزرگ بودن، پهن بودن و مواردی از این دست، بایستی انتظاری منطقی از نتیجه عمل داشت و نباید بینی گوشتی عمل شده را با بینی استخوانی عمل شده مقایسه کرد.

همچنین در بینی گوشتی نمی توان از عمل بینی فانتزی (عروسکی) استفاده کرد زیرا جراحی بینی فانتزی با استخوان بندی صورت این افراد اصلاً همخوانی نخواهد داشت.

دوره نقاهت و ویزیت بعد از جراحی بینی گوشتی

همانند سایر جراحی های بینی اعم از جراحی بینی استخوانی و … دوران نقاهت اولیه در جراحی بینی گوشتی نیز یک هفته می باشد. اما به طور کلی می توان گفت که دوران نقاهت بینی های گوشتی معمولا بسیار بیشتر از سایر فرم های بینی می باشد. به دلیل تورم بیشتر بینی گوشتی نسبت به سایر فرم های بینی استفاده از چسب بینی برای این افراد حتی تا دو ماه نیز پیشنهاد می شود، این در صورتی است که در جراحی بینی های استخوانی استفاده از چسب تنها به مدت یک ماه بعد از عمل جراحی بینی کافی می باشد. متخصصان برای دریافت بهترین نتیجه از عمل بینی گوشتی ، صبر فراوان به مدت شش ماه را به این افراد توصیه می کنند.

بهترین سن توصیه شده برای جراحی بینی گوشتی

سن افراد برای انجام عمل های زیبایی اعم از جراحی بینی گوشتی و استخوانی بسیار حائز اهمیت می باشد. متخصصان بهترین سن برای جراحی بینی های گوشتی و استخوانی را سن 18 سالگی اعلام می کنند، این موضوع به این دلیل است که بینی در سن 18 سالگی به حداکثر سایز خود رسیده، و دیگر رشدی نخواهد داشت اما این سن دارای استثناهایی نیز می باشد یعنی افراد در صورت داشتن مشکلات تنفسی در سن 14 سالگی و یا بیشتر و با داشتن رضایت از والدین می توانند اقدام به جراحی بینی نمایند.

مراقبت های توصیه شده پس از جراحی زیبایی بینی گوشتی
• 12 ساعت پس از جراحی بینی گوشتی استفاده از کمپرس یخ بر روی بینی و اطراف چشم توصیه می شود
• استفاده از غداهای آبکی و پرهیز از غذاهایی که باعث تکان خوردن بیش از حد فک می شود
• پرهیز از عطسه با دهان باز
• استفاده از نمک و فلفل در دوران نقاهت توصیه نمی شود.

 

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

 

بهترین روش جراحی بینی گوشتی

یکی از کار های معمولاً مفید در عمل بینی گوشتی، “الار بیس” یا برداشت دقیق از پره ها به منظور کوچک کردن پره ها می باشد.

بهترین روش برای جراحی بینی بیماران با پوست ضخیم، روش باز است. در روش جراحی بینی بسته چون نوک بینی به خوبی دیده نمی شود و دسترسی به نوک بینی محدود است، نتایج برای جراحی بینی های گوشتی چندان خوب نیست.

بیماران با پوست ضخیم باید انتظارات منطقی نسبت به عمل بینی داشته باشند و بدانند هیچگاه بینی آنها مانند بیماران با پوست مناسب نمی شود.

 توصیه های قبل از انجام عمل بینی گوشتی

به توجه به حساسیت بالایی که جراحی های زیبایی و به ویژه جراحی بینی گوشتی دارد ، چند نکته را در نظر داشته باشید :

در انتخاب پزشک جراح خود نهایت دقت را به کار بگیرید. و از مشاوره های پیش از عمل بهره ببرید.

عمل جراحی بینی گوشتی باید مطابق با سایر اجزای صورت شما انجام بگیرد تا در نهایت فرم صورت شما زیبا و طبق استاندارد های زیبایی باشد.

شما باید بدانید یک جراحی بی نقص بینی میتواند به اصلاح بقیه ی اجزای صورت شما کمک کند ، پس در انتخاب پزشک متخصص خود نهایت دقت خود را به کار بگیرید

 

توصیه های بعد از انجام عمل بینی گوشتی

بیمار بعد از عمل جراحی بینی گوشتی و در صورت نرمال بودن شرایط عمومی بدن میتواند ۶ تا ۸ ساعت بعد از عمل مرخص شود.

نکاتی که در زیر به آن اشاره می کنیم به شما کمک می کند تا نتیجه ی مطلوبی از جراحی خود گرفته و تا حدودی عوارض عمل بینی را کاهش دهید.

تا دو روز بعد از عمل بینی استفاده از کمپرس سرد کمک می کند تا ورم صورت و بینی شما بخوابد.

کبودی دور چشم ، احساس درد در گلو و ترشحات خونی تا چند روز اول بعد از جراحی و همچنین احساس بی حسی در ناحیه اطراف بینی تا ۳ هفته طبیعی بوده و نگران کننده نیست.

توصیه می شود تا ۳ الی ۴ روز پس از عمل در هنگام خوابیدن سر بالاتر از بقیه ی بدن قرار بگیرد. و تا دو هفته از خوابیدن به پهلو خودداری شود.

در روزهای اولیه بهتر از غذاهای مایع و نرم برای خوراک استفاده شود تا جابجایی صورت و فک به حداقل برسد.

همچنین در این روزها از خوردن غذاهای تند ، پر ادویه ، داغ و چای ، قهوه یا نوشیدنی داغ خودداری شود.

در هنگام عطسه سعی کنید دهان را بیشتر باز کنید تا فشار کمتری به بینی وارد شود

از وارد شدن ضربه به بینی جلوگیری کنید. تا جای ممکن از لباس های دکمه دار یا زیپی استفاده شود تا در هنگام پوشیدن و در آوردن به بینی ضربه ای وارد نشود.

استخر ، سونا و جکوزی ، شیرجه ، پرش از ارتفاع و آفتاب گرفتن تا ۲ ماه به طور کلی ممنوع است.

برای مصرف مسکن ها حتما با پزشک متخصص خود مشورت کنید. داروهایی مانند آسپیرین ، بروفن و ایپوبروفن به دلیل کاهش انعقاد پذیری خون میتواند باعث ایجاد خونریزی شود.

تا دو هفته بعد از عمل میتوانید پیاده روی سبک را انجام دهید اما انجام ورزش ها سنگین را بهتر است تا ۲ ماه به تعویق بیندازید.

آیا جراحی بینی گوشتی بازگشت دارد؟

در افرادی که بینی‌های گوشتی دارند؛ به علت داشتن از غضروف‌های ضعیف‌تر نسبت به دیگر بینی‌ دیگر افراد در اثر فعل و انفعالات پوست، نگه داشتن طولانی مدت سر به سمت پایین (کتاب خواندن طولانی مدت و استفاده زیاد از موبایل) و حتی نیروی جاذبه به سمت پایین متمایل می‌شوند. برای جلوگیری از برگشت بینی گوشتی، امروزه از روش های مختلفی استفاده می‌شود که یکی از آنها تقویت غضروفی است . که در حالت‌دادن و بازآفرینی از آن استفاده می‌شود. به همین علت، پدیده برگشت بینی های گوشتی خیلی کم شده‌است و شاید اصلاً اتفاق نیافتد اما باید مراقب باشیم.

همانطور که ذکر کردیم بینی گوشتی غضروف‌های ضعیف‌تری دارد. در نظر بگیرید اگر این غضروف های بسیار کوچک و ظریف، تراش داده شوند و بسیار نازک‌تر شوند با اینکه احتمالاً برای مدتی بینی کوچک‌تر و زیبا‌تر به نظر برسد، اما با گذشت زمان و به علت فعل و انفعالات که گفته‌شد بینی خودش را به سمت پائین متمایل می‌کند یا به اصطلاح بینی بازگشت دارد.

 

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

 

در عصر حاضر بینی های گوشتی با تقویت غضروف حالت داده می‌گیرد و بازآفرینی می‌شوند. برگشت بینی های گوشتی یا افتادگی بینی های گوشتی خیلی کم شده و شاید اصلا اتفاق نیفتد. قطعا اگر عمل بینی گوشتی به روش صحیح و توسط بهترین جراح بینی گوشتی عمل شود به شکل قبلی خود بر نمی‌گردد و بهبود آن برای همیشه خواهد‌بود. به دلیل ضخامت بالای پوستی تورم این نوع از بینی پس از عمل بیشتر است و برای مشاهده نتیجه نهایی باید 1.5 الی 2 سال صبر کرد.

کلام آخر

افرادی که دارای بینی گوشتی هستند بعد از عمل بینی نیاز به استفاده روزانه و مداوم چسب بینی دارند.و احتمال دارد که یک یا چند بار تزریق آمپول کورتون ضروری باشد. دوره از‌بین رفتن تورم بینی نیز در آنها طولانی‌تر از بینی های استخوانی است. اگر مایل به عمل جراحی زیبایی هستید با جراح صادق و با مهارت بالا در این زمینه‌ها مشورت کنید.

بعد از انجام معاینه و تشخیص نقاط قوت و ضعف بینیتوسط پزشک متخصص و نیز مشاهده نتیجه عمل های جراحی انجام شده در افرادی که بینی شبیه به بینی شما دارند. در مورد انجام دادن یا انصراف از عمل تصمیم بگیرید. به یاد داشته باشید. زیبایی قابل ملاحظه در بسیاری از عمل بینی های گوشتی قابل دستیابی است ولی  بهتر است متظر معجزه و ایجاد بینی بسیار کوچک و عروسکی از عمل بینی خود نداشته باشید.

 

دکتر  مسعود یزدانی

متخصص جراحی فک و صورت و جراح پلاستیک بینی

 

 

 

نظر بدهید

نظرات

 1. سلام اقای دکتر من پیش شماذ عمل کردم و واقعا راضیم مرسی از شما

 2. سلام اقای دکتر ایا جراحی بینی گوشتی بعد از جراحی برمیگرده؟

 3. سلام،اقای دکتر من 16 سالمه میتونم جراحی کنم؟

 4. salam aghay dr mishe polipe binio hamzaman ba zibaee anjam dad?

 5. سلام اقای دکتر بینی من خیلی خوب شده مررررررررررررررررررسی

 6. سلام ببخشید هزینه جراحی بینی گوشتی چنده؟

 7. سلام ببخشید هزینه جراحی بینی گوشتی چنده؟

 8. سلام وقت بخیر اقای دکتر چند روز بعد از جراحی گچ برداشته میشه؟

 9. سلام وقت بخیر تا چند وقت بعد از عمل نمیشه استخر رفت؟

 10. سلام آقاي دكتر
  من هميشه مطالب سايت و اينستاگرام شمارو دنبال ميكنم
  واقعا عالي هست كارتون
  سيستم نوبت دهي سايتتون هم خيلي خوبه

 11. سلام اقای دکتر شما واقعا بهترین هستین ا جراحی عالی و قیمت مناسب
  واقعا ازتون ممنونم

 12. سلام اقای دکتر چند روز بعد از جراحی بینی گچ بینی برداشته میشه؟

 13. سلام اقای دکتر چند روز بعد از جراحی بینی میشه رفت حمام؟

  • سلام بعد از عمل میتونید دوش بگیرید فقط گچ به هیچ عنوان نباید خیس بشه میتونید بدنتونو بشورید

 14. سلام اقای دکتر من شهرستان هستم اگه بیام برای عمل باید هر هفته برای تعویض چسب بیام؟

 15. سلام اقای دکتر بعد از جراحی بینی میشه ماسک زد؟

 16. سلام اقای دکتر مطب الان بازه و شما عمل میکنید؟

 17. سلام اقای دکتر من از عمل بینیم خیلییییییی راضیم مرسی از شما

 18. سلام اقای دکتر من حساسیت فصلی دارم با عمل کردن بدتر نمیشم؟

 19. سلام اقای دکتر بینی گوشتی بعد از جراحی به حالت قبل برمیگرده؟

 20. سلام اقای دکتر من بینیم گوشتی بود پی شما عمل کردم واقعا بینیم خوب شده و الان 3 ساله واقعا مرسی از شما

برچسب‌ها

Call Now Buttonتماس با دکتر یزدانی

جراحی بینی در تهران

جراح بینی در تهران بهترین جراح بینی جراح بینی جراحی بینی