تماس با ما
25 شهریور, 1399 48

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران با توجه به مهارت و تجربه خود، جذابترین نتیجه عمل را بدست خواهد آورد. با توجه به خاص بودن شرایط افرادی که دارای بینی گوشتی هستند. فقط و فقط جراحانی قادر به چنین جراحی مهم و حساسی هستند. که هم تبحر و هم تجربه کافی در این زمینه داشته باشند. تا انتها با ما همراه باشید تا با این جراحان و شرایط اینگونه عمل ها بیشتر آشنا شوید.

 

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

 

چرا جراحی بینی گوشتی کمی حساس تر است؟

در تهران آمار و تعداد متقاضیان جراحی بینی گوشتی بسیار بالاست. همچنین با توجه به شرایط ذاتی بینی های گوشتی فقط جراح با تجربه بینی گوشتی قادر به انجام چنین عمل مهم و دقیقی ست.

بینی های گوشتی دارای پوستی بسیار ضخیم تر از بینی استخوانی هستند. همچنین اندازه و ابعاد غضروف بینی گوشتی بسیار ضعیف تر و ظریف تر از سایر بینی هاست. به همین دلایل بسیار مهم، همیشه جراحان وقت و دقت بیشتری برای جراحی بینی گوشتی در تهران صرف خواهند کرد.

اهمیت انتخاب جراح بینی در تهران

بسیاری از جراحان مقالاتی ارائه می دهند که در آن نکات زیادی از مهرات خود را نشان می دهند. این مقالات می توانند معیار مناسبی برای انتخاب جراح بینی حرفه ای باشد. هر چه بیشتر در مورد نحوه جراحی و عارضه های بعد از آن بیشتر بدانید. میزان رضایتتان بعد از عمل بیشتر می شود. همچنین نوع بینی در نتیجه جراحی بسیار مهم است. مثلا بینی های گوشتی جراحی سختتری دارند و به مهارت بالاتری از جراح نیاز دارند. بنابراین توانمهندی و مهارت جراح در جراحی بینی های گوشتی بسیار مهم تر است.  شما درحال مطالعه مقاله بهترین جراح بینی گوشتی در تهران هستید

البته یادآور می شویم علاوه بر توانمندی جراح، وامل مهم دیگری نیز در نتیجه جراحی تاثیرگذار هستند. از جمله:

جنس پوست بینی

یکی از مسائل مهمی که در جراحی بینی بسیار مورد توجه است. ضخامت پوست بینی است. ضخیم بودن پوست باعث می شود. بسیاری از مشکلات ساختاری بینی در زیر آن پنهان بماند. و جراح به آن دسترسی نداشته باشد. به همین علت ضخامت پوست یک چالش بزرگ در جراحی بینی است. که باعث شده بسیاری از پزشکان از جراحی بینی با پوستی ضخیم امتناع ورزند.

نوع بینی

نوع بینی از جمله استخوانی و گوشتی در نتیجه جراحی بسیار تاثیرگذار است. جراحی بینی گوشتی معمولا سخت تر و به مهارت بالاتری نیاز دارد. و در مقابل جراحی بینی استخوانی راحت تر است. و بینی به راحتی شکل می گیرد. در ادامه بسیاری از نکات مربوط به جراحی بینی گوشتی را بیان کردیم.

شکل و ساختار بینی 

مورد دیگر که ممکن است باعث شود جراحی بینی نتیجه دلخواه شما را به دنبال نداشته باشد. شکل و ساختار آن است. بعضی از بینی ها انحراف بسیار بالایی دارند یا قوز بسیار زیادی دارند. و جراح را از جراحی پشیمان می کنند. در این موارد است که یک پزشک جراح حرفه ای می تواند تمایز خود را با سایر پزشکان به رخ بکشد.

انتظار بیمار از نتیجه جراحی

گاهی انتظار بیمار از نیجه جراحی غیرعادی و دور از انتظار است. در این شرایط ممکن است پزشک بخواهد کاری نشدنی را انجام دهد که ممکن است به دردسر بیفتد. به همین جهت توصیه می شود نتیجه جراحی را به پزشک خود بسپارید تا او نیز دستش باز باشد و با خیالی آسوده عمل جراحی را انجام دهد.

ما در این نوشته دکتر مسعود یزدانی متخصص فک و صورت و جراحی پلاستیک در تهران را به شما معرفی خواهیم کرد.

قبل از آن هزینه جراحی را مورد بررسی قرار می دهیم.

چگونه بفهمیم بینی گوشتی داریم؟

بینی گوشتی با داشتن پوستی ضخیم، منافذ باز و غذذ چربی فراوان و ساختار غضروفی ضعیف شهرت دارد. در بینی های گوشتی اغلب پره های بینی باز و نوک آن پهن است. با این مشخصاتی که معرفی شد، قطعا می توانید تشخیص دهید که بینی تان گوشتی است یا خیر؟

هزینه جراحی توسط بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

هزینه در هر تصمیم و اقدامی مهم است خصوصاً اینکه با زیبایی افراد در ارتباط باشد. جراحی بینی در سراسر کشور معمولاً قیمتی مشخص و واحد! خواهد داشت اما کمی هم بایستی شرایط مکانی و تبحر و شهرت جراح را در چنین جراحی های مهمی که البته در دستۀ جراحی های زیبایی قرار دارند. در نظر گرفت.

در حال حاضر و با توجه به نوسان قیمت ها در تمامی زمینه ها، عقلانی نیست که مبلغ مشخصی در این بخش درج کنیم اما بد نیست بدانید میانگین هزینه جراحی بینی گوشتی توسط بـهترین جراح بینی گوشتی در تهران می تواند مابین 6 تا 10 میلیون تومان باشد.

اما توصیه ما به شما، مراجعه حضوری به مطب جراح و مشاوره و معاینه توسط ایشان است. زیرا برخی موارد فقط از نزدیک و با معاینه قابل تشخیص بوده که مقداری در مبلغ نهایی عمل بینی گوشتی موثر خواهد بود؛ مراجعه حضوری به مطب جـراح بینی گوشتی بهترین راه برای تعیین هزینه جـراحی بینی گوشتی در تهران است.

 

بهترین جراح بینی گوشتی در تهرانمشخصات بینی گوشتی

اولین مسئله ای که هر جراح بینی حرفه ای نسبت به آن دقت فراوانی خواهد داشت. تشخیص نوع بینی، تعداد ایرادات بینی، نوع ایرادها و همچنین انتخاب بهترین شیوه جراحی بینی ست. تمامی این موارد برای بدست آوردن نتیجه مثبت در جراحی بینی بسیار مهم است.

اما بهترین جراح بینی گوشتی در تهران با توجه به مشخصات بینی گوشتی، جراحی و نوع آن را مشخص خواهد کرد:

 • پهنا و عرض بینی گوشتی از بینی استخوانی بیشتر است.
 • چنانچه انگشت خود را روی نوک بینی گوشتی گذاشته و فشار دهید کاملاً حالت ژله ای دارد.
 • در بینی گوشتی، غضروف بسیار ضعیف و کوچک و پوست بینی بسیار ضخیم است.
 • عموماً سوراخ بینی گوشتی کوچکتر از بینی های استخوانی ست.
 • در بینی گوشتی کمتر می توان انحراف از نوع بینی استخوانی مشاهده کرد.

چنانچه این مشخصات را در کنار هم بررسی و تحلیل کنیم به این نتیجه می رسیم. که بعنوان مثال نمی توان بر روی بینی گوشتی، عمل بینی فانتزی انجام داد زیرا بینی بسیار پهن است، غضروف آن کوچکتر است و نتیجه عمل بسیار نامطلوب خواهد شد. تشخیص مناسب مشخصات بینی گوشتی به بهترین جراح بینی گوشتی در تهران کمک خواهد کرد تا هم بهترین شیوه جراحی بینی را انتخاب کند و هم نتیجه بهتری از جراحی بدست آورد.

 

 

تشخیص بینی های گوشتی

برای تشخیص بینی های گوشتی می توانید قسمتی از بینی را با دو انگشت فشار دهید. شاهد خواهید بود که از منافذ پوست بینی چربی بیرون میزند که اغلب سفید یا شیری رنگ هستند.

داوطلب برای جراحی بینی گوشتی

برای جراحی رینوپلاستی حتما باید به این مسئله توجه کرد که آیا مورد مناسبی برای جراحی بینی گوشتی هستید؟ با توجه به مشخصاتی که در بالا ذکر شد حتما شناخت کافی از نوع بینی خود بدست آورده اید. اما قبل از تصمیم به جراحی هم باید نزد پزشک جراح جلسات مشاوره را طی کنید. پزشک متعهد و دلسوز باید ابتدا منافع و سلامت بیمار را در اولویت قرار دهد. و در طول دوران مشاوره با صحبت های روان و واضح شما را کاملا در جریان نتیجه بعد از عمل قرار دهد. و اینکه امکان جراحی دارید یا خیر را صراحتا بیان دارد. به طور کلی حدود 80 درصد از کسانی که بینی بدفرمی دارند قابلیت جراحی را دارند. و 20 درصد باقی مانده نیز به دستور پزشک نیاز دارند.

اما داوطلب بینی گوشتی لازم است قبل از جراحی به این موارد توجه کند. و تشخیص دهد که می تواند کاندید مناسبی برای جراحی باشد یا خیر؟

از ظاهر و فرم بینی خود رضایت نداشته باشد. و این مشکل باعث از بین رفتن اعتماد به نفس وی شود.

با توجه به گوشتی بودن بینی محدودیت زیادی برای جراح وجود دارد. بنابراین باید از نتیجه جراحی انتظار منطقی داشته باشد.

شرایط بعد از عمل برای استراحت و مراقبتتان فراهم باشد. و بتوانید مطابق دستور پزشک همه توصیه های بعد از عمل را مو به مو انجام دهید.

به بیماری خاصی مبتلا نباشد و در صورت هر گونه بیماری باید پزشک در جریان آن قرار بگیرد.

عمل بینی طبیعی گوشتی توسط بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

جراحی بینی انواع مختلفی دارد و هر بیمار یا متقاضیِ جراحی بینی در پی به دست آوردن فرمی زیبا از بینی ست. برخی به دنبال بینی عروسکی (فانتزی) هستند و برخی دیگر به دنبال بینی طبیعی. بینی گوشتی را نمی توان به بینی عروسکی تبدیل کرد زیرا پهنا و کوفتگی زیادی دارد اما می توان یک بینی گوشتی را با تبحر فراوان جراح توسط جراحی بینی طبیعی، به زیباترین شکل ممکن عمل کرد.

جراحی بینی طبیعی به عملی گفته می شود که در آن خبری از تغییرات بسیار زیاد مانند قوس بیش از اندازه روی بینی، سر بالا کردن بینی و کم کردن عرض بینی به مقدار زیاد نیست بلکه تمامی تغییراتی که باید برای زیبا شدن بینی گوشتی انجام شود همگی در حد نرمال و در اندازه ای انجام می شود که هم بینی گوشتی، کوچک و زیبا شده و هم عمل شدن بینی به راحتی قابل تشخیص نباشد.

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران تمامی این مراحل، از جمله کم کردن عرض بینی گوشتی، گرفتن کوفتگی بینی گوشتی و کوچک کردن بینی را با دقت فراوان و به شکلی انجام می دهد که نتوان به دستکاری شدن و جراحی شدن بینی به راحتی پی برد، این از مزایای یک جراحی بینی طبیعی گوشتی حرفه ای ست.

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

 

رینوپلاستی توسط بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

رینوپلاستی یا همان جراحی بینی با هدف زیبایی، یکی از مهم ترین و رایج ترین انواع جراحی در کشور ما ایران است و مخصوصا افرادی که بینی گوشتی دارند، بیشتر از سایرین علاقه به جراحی بینی خود و تغییر ظاهر دارند. همچنین این نوع جراحی برای افراد با بینی گوشتی از نظر سختی و دشواری در جراحی، بسیار حادز اهمیت تر از نوع بینی استخوانی است.

 در این جراحی مهم، پزشک متخصص شما اولویت را عملکرد تنفسی و حفظ سلامتی بینی بیمار قرار دهد و سپس اقدام به جراحی نماید و زیبایی را مدنظر قرار دهد. بنابراین اگر پزشک معالج شما متخصص و کاربلد باشد، اهداف زیر را باید در حین جراحی در نظر داشته باشد:

 • کاهش عرض و پهنای بینی گوشتی
 • از بین بردن حالت کوفتگی و ژله ای بینی
 • ایجاد فاصله استاندارد بین نوک بینی و لب بالایی فرد
 • ایجاد تناسب در بینی و چهره فرد
 • رفع مشکلات تنفسی و در اولویت قرار دادن آن
 • ایجاد حالت تقارن در قسمت سوراخ های بینی

در رینوپلاستی بینی های گوشتی، دکتر مسعود یزدانی تلاش می کند کلیه اهداف ذکر شده در بالا را با بهترین و بالاترین سطح به دست آورد چرا که هدف از جراحی زیبایی بینی، بدست آوردن همین نتایج می باشد. بنابراین پس از جراحی زیبایی بینی گوشتی، علاوه بر زیبایی چهره عملکرد مناسبتری را از بینی شاهد خواهیم بود.

نتیجه عمل توسط بـهترین جراح بینی گوشتی در تهران

معمولاً بنا به دلایلی مانند کوفتگی بینی گوشتی، بزرگ بودن، پهن بودن و مواردی از این دست، بایستی انتظاری منطقی از نتیجه عمل داشت و نباید بینی گوشتی عمل شده را با بینی استخوانی عمل شده مقایسه کرد.

همچنین در بینی گوشتی نمی توان از عمل بینی فانتزی (عروسکی) استفاده کرد زیرا جراحی بینی فانتزی با استخوان بندی صورت این افراد اصلاً همخوانی نخواهد داشت.

دوره نقاهت و ویزیت بعد از جراحی بینی گوشتی

همانند سایر جراحی های بینی اعم از جراحی بینی استخوانی و … دوران نقاهت اولیه در جراحی بینی گوشتی نیز یک هفته می باشد. اما به طور کلی می توان گفت که دوران نقاهت بینی های گوشتی معمولا بسیار بیشتر از سایر فرم های بینی می باشد. به دلیل تورم بیشتر بینی گوشتی نسبت به سایر فرم های بینی استفاده از چسب بینی برای این افراد حتی تا دو ماه نیز پیشنهاد می شود. این در صورتی است که در جراحی بینی های استخوانی استفاده از چسب تنها به مدت یک ماه بعد از عمل جراحی بینی کافی می باشد. متخصصان برای دریافت بهترین نتیجه از عمل بینی گوشتی ، صبر فراوان به مدت شش ماه را به این افراد توصیه می کنند.

بهترین سن توصیه شده برای جراحی بینی گوشتی

سن افراد برای انجام عمل های زیبایی اعم از جراحی بینی گوشتی و استخوانی بسیار حائز اهمیت می باشد. متخصصان بهترین سن برای جراحی بینی های گوشتی و استخوانی را سن 18 سالگی اعلام می کنند، این موضوع به این دلیل است که بینی در سن 18 سالگی به حداکثر سایز خود رسیده، و دیگر رشدی نخواهد داشت اما این سن دارای استثناهایی نیز می باشد یعنی افراد در صورت داشتن مشکلات تنفسی در سن 14 سالگی و یا بیشتر و با داشتن رضایت از والدین می توانند اقدام به جراحی بینی نمایند.  ” شما درحال مطالعه مقاله بهترین جراح بینی گوشتی در تهران هستید”

مراقبت های توصیه شده پس از جراحی زیبایی بینی گوشتی
• 12 ساعت پس از جراحی بینی گوشتی استفاده از کمپرس یخ بر روی بینی و اطراف چشم توصیه می شود
• استفاده از غداهای آبکی و پرهیز از غذاهایی که باعث تکان خوردن بیش از حد فک می شود
• پرهیز از عطسه با دهان باز
• استفاده از نمک و فلفل در دوران نقاهت توصیه نمی شود.

 

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

 

بهترین روش جراحی بینی گوشتی

یکی از کار های معمولاً مفید در عمل بینی گوشتی، “الار بیس” یا برداشت دقیق از پره ها به منظور کوچک کردن پره ها می باشد.

بهترین روش برای جراحی بینی بیماران با پوست ضخیم، روش باز است. در روش جراحی بینی بسته چون نوک بینی به خوبی دیده نمی شود و دسترسی به نوک بینی محدود است، نتایج برای جراحی بینی های گوشتی چندان خوب نیست.

بیماران با پوست ضخیم باید انتظارات منطقی نسبت به عمل بینی داشته باشند و بدانند هیچگاه بینی آنها مانند بیماران با پوست مناسب نمی شود.

تفاوت جراحی بینی گوشتی در مردان و زنان

چون پوست بینی مردان به نسبت زنان ضخیم تر است، پس باید در جراحی بینی آنان نیز تفاوت هایی وجود داشته باشد. مثلا فرم پذیری بینی های گوشتی مردان مشکل تر از زنان است و بایستی اقدامات بیشتری انجام داد تا بتوان به نتیجه مطلوبی رسید. اما با توجه به ساختار صورت مردان و تناسب اجزای صورتشان نیازی به کوچک نمودن بینی آنچنان احساس نمی شود. و برعکس ظرافت صورت زنانه به شکلی است که بینی باید کوچکتر شود. و به دقت بالاتری نیاز دارد. اما در نهایت نتیجه جراحی بینی پس از دو سال در مردان و زنان تقریبا یکسان و رضایت بخش خواهد بود.

نحوه جراحی بینی گوشتی

نحوه جراحی بینی استخوانی و گوشتی با یکدیگر تفاوت چندانی ندارد. اما در بینی گوشتی باید محکم سازی استخوان صورت گیرد. در حقیقت محکم سازی بینی های گوشتی بایستی خیلی دقیق تر و اصولی تر از بینی های استخوانی انجام شود.

اقدام دیگری که در نحوه جراحی بینی گوشتی انجام می شود، حذف لایه های چربی است. بدین صورت که در طول جراحی پزشک به تشخیص خود بخشی از لایه های چربی را برمی دارد. اما این کار به مهارت زیادی نیاز دارد. چون باید مراقب بود تا به پوست آسیبی نرسد. و اگر آسیبی به پوست برسد، ترمیم آن بسیار سخت و زمان بر خواهد بود.

در هنگام جراحی بینی گوشتی پزشک باید مراقب باشد. تا بینی را بیش از حد کوچک نکند. در واقع باید گفت برخلاف بینی استخوانی، در بینی گوشتی، دست پزشک برای کوچک کردن بینی باز نیست.

زیرا میزان برداشتن استخوان و غضروف ها در این نوع بینی ها محدود است و همچنین نبایست پوست را بیش از حد نازک کند به دلیل آنکه این اتفاق بسیار مشکل ساز خواهد بود.

علت ورم بینی گوشتی

در حالت عادی ورم بینی پس از جراحی، در بینی های گوشتی بیشتر از بینی های استخوانی است. و ترمیم آن زمان بر خواهد بود. ممکن است در بعضی از افراد بهبود تورم تا دوسال نیز طول بکشد. البته این مدت زمان به مهارت پزشک نیز بستگی دارد. همین طور به مراقبت های بعد از جراحی که بیمار باید انجام دهد. از جمله مصرف داروها سروقت و استراحت کامل و بالا نگه داشتن سر تا چندساعت بعد از جراحی. همه این موارد می تواند به بهبود ورم بینی گوشتی کمک کند. البته علت ورم بیش از حد بینی گوشتی ضخامت پوست و لایه های چربی زیر پوست بینی می باشد. لذا تا زمانی که پوست ضخیم بر روی ساختمان بینی شکل بگیرد، بهبود تورم زمان می برد.

 توصیه های قبل از انجام عمل بینی گوشتی

به توجه به حساسیت بالایی که جراحی های زیبایی و به ویژه جراحی بینی گوشتی دارد . چند نکته را در نظر داشته باشید :

در انتخاب پزشک جراح خود نهایت دقت را به کار بگیرید. و از مشاوره های پیش از عمل بهره ببرید.

عمل جراحی بینی گوشتی باید مطابق با سایر اجزای صورت شما انجام بگیرد.تا در نهایت فرم صورت شما زیبا و طبق استاندارد های زیبایی باشد.

شما باید بدانید یک جراحی بی نقص بینی میتواند به اصلاح بقیه ی اجزای صورت شما کمک کند ، پس در انتخاب پزشک متخصص خود نهایت دقت خود را به کار بگیرید

راهکار برای کاهش ورم بینی

با انجام برخی اقدامات می توانید به روند بهبودی این ورم کمک کنید از جمله:

استفاده از کمپرس سرد که می تواند خونریزی داخلی را متوقف کند. و درد و درم ناشی از آن را کاهش دهد.

حمام با آب داغ می تواند باعث شروع خونریزی و تشدید ورم شود.

استفاده بیش از حد از نمک نیز می تواند التهاب را افزایش دهد. بنابراین توصیه می شود مصرف نمک را به حداقل برسانید.

انجام ورزش های سنگین ورم ناشی از جراحی را افزایش می دهد.

بالا نگه داشتن سر، باعث می شود روند گردش خون سرعت یابد و ورم کنار بینی و چشم کاهش پیدا می کند.

توصیه های بعد از انجام عمل بینی گوشتی

بیمار بعد از عمل جراحی بینی گوشتی و در صورت نرمال بودن شرایط عمومی بدن میتواند ۶ تا ۸ ساعت بعد از عمل مرخص شود.

نکاتی که در زیر به آن اشاره می کنیم به شما کمک می کند تا نتیجه ی مطلوبی از جراحی خود گرفته و تا حدودی عوارض عمل بینی را کاهش دهید.

تا دو روز بعد از عمل بینی استفاده از کمپرس سرد کمک می کند. تا ورم صورت و بینی شما بخوابد.

کبودی دور چشم ، احساس درد در گلو و ترشحات خونی تا چند روز اول بعد از جراحی و همچنین احساس بی حسی در ناحیه اطراف بینی تا ۳ هفته طبیعی بوده و نگران کننده نیست.

توصیه می شود تا ۳ الی ۴ روز پس از عمل در هنگام خوابیدن سر بالاتر از بقیه ی بدن قرار بگیرد. و تا دو هفته از خوابیدن به پهلو خودداری شود.

در روزهای اولیه بهتر از غذاهای مایع و نرم برای خوراک استفاده شود تا جابجایی صورت و فک به حداقل برسد.

همچنین در این روزها از خوردن غذاهای تند ، پر ادویه ، داغ و چای ، قهوه یا نوشیدنی داغ خودداری شود.

در هنگام عطسه سعی کنید دهان را بیشتر باز کنید. تا فشار کمتری به بینی وارد شود

از وارد شدن ضربه به بینی جلوگیری کنید. تا جای ممکن از لباس های دکمه دار یا زیپی استفاده شود تا در هنگام پوشیدن و در آوردن به بینی ضربه ای وارد نشود.

استخر ، سونا و جکوزی ، شیرجه ، پرش از ارتفاع و آفتاب گرفتن تا ۲ ماه به طور کلی ممنوع است.

برای مصرف مسکن ها حتما با پزشک متخصص خود مشورت کنید. داروهایی مانند آسپیرین ، بروفن و ایپوبروفن به دلیل کاهش انعقاد پذیری خون میتواند باعث ایجاد خونریزی شود.

تا دو هفته بعد از عمل میتوانید پیاده روی سبک را انجام دهید. اما انجام ورزش ها سنگین را بهتر است تا ۲ ماه به تعویق بیندازید.

آیا جراحی بینی گوشتی بازگشت دارد؟

در افرادی که بینی‌های گوشتی دارند. به علت داشتن غضروف‌های ضعیف‌تر نسبت به  بینی‌ دیگر افراد در اثر فعل و انفعالات پوست، نگه داشتن طولانی مدت سر به سمت پایین (کتاب خواندن طولانی مدت و استفاده زیاد از موبایل) و حتی نیروی جاذبه به سمت پایین متمایل می‌شوند. برای جلوگیری از برگشت بینی گوشتی، امروزه از روش های مختلفی استفاده می‌شود که یکی از آنها تقویت غضروفی است . که در حالت‌دادن و بازآفرینی از آن استفاده می‌شود. به همین علت، پدیده برگشت بینی های گوشتی خیلی کم شده‌است و شاید اصلاً اتفاق نیافتد اما باید مراقب باشیم.

همانطور که ذکر کردیم بینی گوشتی غضروف‌های ضعیف‌تری دارد. در نظر بگیرید اگر این غضروف های بسیار کوچک و ظریف، تراش داده شوند. و بسیار نازک‌تر شوند با اینکه احتمالاً برای مدتی بینی کوچک‌تر و زیبا‌تر به نظر برسد. اما با گذشت زمان و به علت فعل و انفعالات که گفته‌شد بینی خودش را به سمت پائین متمایل می‌کند یا به اصطلاح بینی بازگشت دارد.  

 

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

 

در عصر حاضر بینی های گوشتی با تقویت غضروف حالت داده می‌گیرد و بازآفرینی می‌شوند. برگشت بینی های گوشتی یا افتادگی بینی های گوشتی خیلی کم شده و شاید اصلا اتفاق نیفتد. قطعا اگر عمل بینی گوشتی به روش صحیح و توسط بهترین جراح بینی گوشتی عمل شود. به شکل قبلی خود بر نمی‌گردد و بهبود آن برای همیشه خواهد‌بود. به دلیل ضخامت بالای پوستی تورم این نوع از بینی پس از عمل بیشتر است. و برای مشاهده نتیجه نهایی باید 1.5 الی 2 سال صبر کرد.

هزینه جراحی بینی گوشتی

هزینه عمل جراحی در هر شرایطی که قرار داشته باشید، یکی از مهم ترین و اصلی ترین موارد برای تصمیم نهایی و اقدام به جراحی است. و اگر هزینه جراحی معقول و مقرون به صرفه نباشد، قطعا باعث احساس نارضایتی بیمار خواهد شد.

جراحی بینی در تهران توسط دکتر مسعود یزدانی با هزینه ای بسیار معقول و مطابق با عرف انجام می شود البته در نظر داشته باشید هزینه جراحی بینی گوشتی از جراحی بینی استخوانی کمی بیشتر است چرا که جراح برای عمل کردن بینی گوشتی نیاز به دقت و تخصص بیشتری دارد. از طرفی میزان سختی عمل در بینی های گوشتی از بینی های استخوانی بسیار بیشتر است.

نتایج مورد انتظار از جراحی بینی گوشتی

چنانچه بینی خود را نزد پزشک متخصص و باتجربه جراحی نموده باشید، می توانید نتایج زیر را از وی انتظار داشته باشید:

 • کاهش عرض و پهنای بینی
 • از بین رفتن قوز روی بینی
 • متقارن شدن سوراخ های بینی
 • مطابقت چهره فرد با بینی جدید

آیا انجام جراحی بینی گوشتی مشکلی در تنفس ایجاد می کند؟

جراحی بینی گوشتی یک نوع جراحی زیبایی بینی است که در آن پوست ضخیم و غضروف های ضعیف بینی تغییر شکل داده می شوند تا به شکل و اندازه مطلوب برسند. این جراحی معمولاً برای افرادی که بینی های بزرگ، عقابی یا کج دارند، انجام می شود.

جراحی بینی گوشتی ممکن است تاثیر مثبت یا منفی بر تنفس داشته باشد، بستگی به نحوه انجام و نتایج آن دارد. اگر جراحی بینی گوشتی با رعایت اصول فنی و توسط جراح مجرب و حادق انجام شود، ممکن است علاوه بر بهبود ظاهر بینی، مشکلات تنفسی را نیز رفع کند. به عنوان مثال، اگر فرد دچار انحراف تیغه بینی باشد که باعث تنگ شدن مجاری هوایی و دشوار شدن تنفس می شود، جراح ممکن است در همان جلسه جراحی زیبایی، تصحیح این اختلال را نیز انجام دهد.

اما در صورت عدم رعایت استانداردهای لازم و عدم تعادل بین زیبایی و عملکرد، جراحی بینی گوشتی ممکن است باعث اختلال در ساختار و عملکرد بینی شود و مشکلات تنفسی را افزایش دهد. به عنوان مثال، اگر جراح حجم غضروف های جانبی را بسیار کم کند یا پوست را خشک و کشیده کند، ممکن است باعث فرو رفتگی چارچوب بینی شود که منجر به تورم، التهاب و تغيير شكل پيچيده در سطح خارجی و داخلی بينی خواهد شد.

بنابراین، می توان گفت که جراحی بينی گوشتی اگر توسط بهترین جراح بینی گوشتی در تهران انجام شود، و در صورتی كه با رعایت همه قوانين فنی و با حفظ تعادل زيبایی و عملكردی از سوی يك جراح حادق و با تجربه انجام شود، نه تنها مشكلات تنفسی را ايجاد نخواهد كرد، بلكه در صورت لزوم قادر به رفع آن هست. در غیر این صورت، جراحی بينی گوشتی ممكن است باعث اختلال در ساختار و عملكرد بينی شود و مشكلات تنفسی را بدتر كند.

آیا استفاده از چسب بینی تاثیری در زمان بهبودی دارد؟

بله، استفاده از چسب بینی می تواند تاثیر مثبتی در زمان بهبودی داشته باشد. چسب بینی باعث می شود فشار یکنواختی روی پوست بینی اعمال شود که کمک میکند تورم و التهاب بینی زودتر کاهش یابد و شکل گیری بهتر بینی را تسریع کند. همچنین چسب بینی مانع از ماندن اسکار و جای زخم پوست بینی می شود.

به طور کلی، توصیه می شود حداقل دو هفته پس از جراحی بینی، به صورت مداوم از چسب بینی استفاده کنید. سپس می توانید تا چند هفته دیگر، فقط شب ها چسب را روی بینی خود بزنید و صبحها آن را باز کنید.

البته مدت زمان استفاده از چسب بینی ممکن است با توجه به نوع پوست، شکل و حجم بینی و نحوه انجام جراحی متفاوت باشد. به همین دلیل، بهتر است قبل از قطع کامل چسب، با جراح خود مشورت کنید.

 

 

کلام آخر

افرادی که دارای بینی گوشتی هستند بعد از عمل بینی نیاز به استفاده روزانه و مداوم چسب بینی دارند. و احتمال دارد که یک یا چند بار تزریق آمپول کورتون ضروری باشد. دوره از‌بین رفتن تورم بینی نیز در آنها طولانی‌تر از بینی های استخوانی است. اگر مایل به عمل جراحی زیبایی هستید با جراح صادق و با مهارت بالا در این زمینه‌ها مشورت کنید.  شما درحال مطالعه مقاله بهترین جراح بینی گوشتی در تهران هستید

بعد از انجام معاینه و تشخیص نقاط قوت و ضعف بینی توسط پزشک متخصص و نیز مشاهده نتیجه عمل های جراحی انجام شده. در افرادی که بینی شبیه به بینی شما دارند. در مورد انجام دادن یا انصراف از عمل تصمیم بگیرید. به یاد داشته باشید. زیبایی قابل ملاحظه در بسیاری از عمل بینی های گوشتی قابل دستیابی است ولی  بهتر است متظر معجزه و ایجاد بینی بسیار کوچک و عروسکی از عمل بینی خود نداشته باشید.

 

دکتر  مسعود یزدانی

متخصص جراحی فک و صورت و جراح پلاستیک بینی

 

 

نظر بدهید

نظرات

 1. سلام اقای دکتر من پیش شماذ عمل کردم و واقعا راضیم مرسی از شما

 2. سلام اقای دکتر ایا جراحی بینی گوشتی بعد از جراحی برمیگرده؟

 3. سلام،اقای دکتر من 16 سالمه میتونم جراحی کنم؟

 4. salam aghay dr mishe polipe binio hamzaman ba zibaee anjam dad?

 5. سلام اقای دکتر بینی من خیلی خوب شده مررررررررررررررررررسی

 6. سلام ببخشید هزینه جراحی بینی گوشتی چنده؟

 7. سلام ببخشید هزینه جراحی بینی گوشتی چنده؟

 8. سلام وقت بخیر اقای دکتر چند روز بعد از جراحی گچ برداشته میشه؟

 9. سلام وقت بخیر تا چند وقت بعد از عمل نمیشه استخر رفت؟

 10. سلام آقاي دكتر
  من هميشه مطالب سايت و اينستاگرام شمارو دنبال ميكنم
  واقعا عالي هست كارتون
  سيستم نوبت دهي سايتتون هم خيلي خوبه

 11. سلام اقای دکتر شما واقعا بهترین هستین ا جراحی عالی و قیمت مناسب
  واقعا ازتون ممنونم

 12. سلام اقای دکتر چند روز بعد از جراحی بینی گچ بینی برداشته میشه؟

 13. سلام اقای دکتر چند روز بعد از جراحی بینی میشه رفت حمام؟

  • سلام بعد از عمل میتونید دوش بگیرید فقط گچ به هیچ عنوان نباید خیس بشه میتونید بدنتونو بشورید

 14. سلام اقای دکتر من شهرستان هستم اگه بیام برای عمل باید هر هفته برای تعویض چسب بیام؟

 15. سلام اقای دکتر بعد از جراحی بینی میشه ماسک زد؟

 16. سلام اقای دکتر مطب الان بازه و شما عمل میکنید؟

 17. سلام اقای دکتر من از عمل بینیم خیلییییییی راضیم مرسی از شما

 18. سلام اقای دکتر من حساسیت فصلی دارم با عمل کردن بدتر نمیشم؟

 19. سلام اقای دکتر بینی گوشتی بعد از جراحی به حالت قبل برمیگرده؟

 20. سلام اقای دکتر من بینیم گوشتی بود پی شما عمل کردم واقعا بینیم خوب شده و الان 3 ساله واقعا مرسی از شما

 21. سلام آقاي دكتر
  جراحي ترميمي قبول ميكنيد ؟ هزينش هم بگيد لطفا

 22. سلام هزینه جراحی بینی گوشتی چنده؟

  • سلام برای هزینه حضوری مراجعه کنید یا دایرکت پیج اینستاگرام عکس از بینیتون بفرستین

 23. من بینیم گوشتی بود و پیش شما عمل کردم دکتر هرچقدر بگم راضیم کمه عااااالی شده،دست شما درد نکنه

برچسب‌ها

اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی بهترین جراح بینی بهترین جراح بینی استخوانی در تهران بهترین جراح بینی در تهران بهترین جراح بینی در قم بهترین جراح بینی در کرج بهترین جراح بینی فانتزی بهترین جراح بینی فانتزی در تهران بهترین جراح بینی گوشتی در تهران بهترین جراح بینی گوشتی در کرج بهترین جراح فک و صورت در تهران بهترین جراحی بینی در تهران بهتی جراح بینی گوشتی در تهران بهرین جراح بینی در تهران تفاوت جراحی بینی به روش باز و بسته جراح بینی جراح بینی استخوانی جراح بینی در تهران جراح بینی گوشتی جراحی انحراف بینی جراحی بینی جراحی بینی استخوانی جراحی بینی باز جراحی بینی به روش بسته جراحی بینی در بارداری جراحی بینی در تهران جراحی بینی فانتزی جراحی بینی گوشتی جراحی فک جراحی پلاستیک دکتر مسعود یزدانی رینوپلاستی عمل بینی عمل جراحی بینی مراقبت های پس از عمل بینی نتیجه عمل بینی هزینه جراحی بینی هزینه جراحی بینی استخوانی هزینه جراحی بینی در تهران هزینه جراحی بینی در قم هزینه جراحی بینی گوشتی هزینه جراحی رینوپلاستی در کرج هزینه سپتوپلاستی در کرج هزینه عمل زیبایی بینی ورزش بعد از جراحی بینی
Call Now Buttonتماس با دکتر یزدانی

جراحی بینی در تهران

جراح بینی در تهران بهترین جراح بینی جراح بینی جراحی بینی