تماس با ما
هزینه جراحی بینی در تهران
30 اردیبهشت, 1399 4

هزینه جراحی بینی در تهران

جراحی بینی در تهران سابقه طولانی داشته و تعداد افرادی که تا امروز موفق به انجام این عمل شده اند بسیار فراوانند. در این جراحی، ایرادات تنفسی و البته نواقصی که پزشک با مشورت متقاضی به آن می رسند رفع خواهد شد. و اما هر عملی هزینه ای خواهد داشت که هزینه جراحی بینی در تهران هم با توجه به شرایط تعیین می شود.

هزینه جراحی بینی در تهران
جراحی بینی با دو هدف انجام می شود:

– عمل زیبایی بینی (رینوپلاستی)
– عمل ترمیمی-اصلاحی بینی (سپتوپلاستی)
در عمل زیبایی بینی یا رینوپلاستی جراح متخصص سعی در رفع برخی موارد مانند قوز روی بینی (که پرتقاضاترین در تمامی عمل هاست)، رفع پهن بودن بینی و… خواهد کرد که هر کدام از این موارد با توجه به نوعی بینی (گوشتی یا استخوانی بودن) می تواند بر روی هزینه جراحی بینی در تهران تاثیرگذار باشد اما معمولاً چه در بینی گوشتی و چه استخوانی، هزینه عمل بینی با 10 الی 15 درصد تفاوت تعیین خواهد شد.
در عمل ترمیمی-اصلاحی بینی یا سپتوپلاستی جراح اقدام به رفع ایرادات تنفسی، شکستگی هایی که از قبل باقیمانده و یا اخیراً ایجاد شده، برطرف کردن اشتباهات سایر جراحان بینی در بد عمل کردن و مواردی از این دست خواهد کرد که هزینه جراحی بینی در تهران در این زمینه هم می تواند تقریباً در همان رِنج قیمت عمل زیبایی باشد منتهی با مقدار بسیار کمی تفاوت.

عوامل موثر در هزینه جراحی بینی در تهران

عوامل متعددی در تعیین مبلغ عمل بینی در تهران موثر است. اگر بخواهیم این موارد را ذکر کنیم می توان این چند مورد را نام برد:
– نوع بینی (استخوانی یا گوشتی)
– وجود انحراف و یا شکستی در تیغه بینی
– مشکل تنفسی مانند پولیپ
– میزان تجربه و شهرت متخصص جراح
– کلینیک و مطبی که قرار است اقدامات اولیه و نهایتاً جراحی در آن انجام شود.
می توان گفت: این موارد از مهمترین دلایل تعیین هزینه عمل بینی در تهران هستند که با بررسی تمامی این عوامل باید تصمیم به انجام جراحی بینی گرفت.

آیا دوره نقاهت و مراقبتهای بعد از عمل بر هزینه عمل تاثیرگذار است؟

سوالات فراوانی قبل از تصمیم گیری برای عمل جراحی بینی (چه اصلاحی و چه زیبایی) در ذهن متقاضی نقش می بندد که پاسخ تمامی آنها می تواند برای او در تصمیم گیری نهایی تعیین کننده باشد. لازم به ذکر است که پس از انجام جراحی بینی در تهران یکسری مراقبت های عمومی مورد نیاز است مانند مصرف صحیح داروها، تمیز کردن بینی و اطراف، استفاده از کمپرس سرد و گرم و مواردی از این دست که هزینه آنچنانی ندارد.
نهایتاً 1 تا 2 بار هم باید به همان متخصص جراح برای معاینات بعدی مراجعه کرد که معمولاً هزینه آنها، در همان مبلغ نهایی و هزینه جراحی بینی در تهران دریافت شده است.

 

دکتر محمد مسعود یزدانی

متخصص جراحی فک و صورت و جراح پلاستیک بینی

نظر بدهید

نظرات

  1. سلام اقای دکتر هزینه جراحی شما چنده؟

  2. آقاي دكتر نمونه كاراتونو ميشه به ايميل ارسال كنيد؟
    homan_rezaei2020@gmail.com

    ممنون ميشم

برچسب‌ها

Call Now Buttonتماس با دکتر یزدانی

جراحی بینی در تهران

جراح بینی در تهران بهترین جراح بینی جراح بینی جراحی بینی