تماس با ما
جراح بینی
28 آذر, 1398 0

جراح بینی

جراح بینی شخص متبحر و حاذقی ست که توانایی تغییرات جزئی و اساسی در بینی را بنا به درخواست متقاضی خواهد داشت. جراحی زیبایی بینی یا «رینوپلاستی» از پرتقاضاترین عمل های زیبایی ست که امروزه برای برخی افراد حکم مرگ و زندگی! پیدا کرده است. این جراحان به نوعی زندگی جدیدی به شخص خواهند بخشید.

جراح بینی دکتر محمد مسعود یزدانییک جـراح بینی می بایستی توانایی انجام این فعالیت ها را داشته باشد:

  • تشخیص صحیح نوع بینی
  • تشخیص نوع عارضه موجود در بینی (تنفسی یا انحراف و…)
  • پیشنهاد بهترین فرم بینی به فرد، تا در تناسب عالی با فرم کلی چهره او باشد
  • انجام بهترین وکاملترین جراحی بینی در روز عمل
  • مراقبت های صحیح پس از جراحی

در واقع یک جراح بینی وظیفه شناس و درست، می بایستی از لحظۀ ورود بیمار به مطب تا بهبودی کامل او پس از عمل زیبایی بینی در کنار او باشد تا ماندگارترین و موفق ترین عمل جراحی بینی را تجربه نمایند.

جراح بینی در کدام عمل موفق تر است؟

یک متخصص و پزشکی که قرار است بینی شخصی را دچار تغییرات اساسی نماید می بایستی در هر دو موردِ تخصص و تبحر لازم را داشته و بهترین عمل را انجام دهد:

  • انجام صحیح و بدون نقص عمل زیبایی بینی (رینوپلاستی)
  • انجام بدوم دردسر و موفقیت آمیز عمل اصلاحی-ترمیمی بینی (سپتوپلاستی)

در چنین شرایطی ست که می توان یک متخصص جراحی بینی را به عنوان بهترین جراح بینی در نظر داشت.

تخصص جراح بینی چیست؟

یکی از ابهامات و البته بهتر است بگوییم سوالاتی که متقاضیان عمل بینی دارند این است که تخصص جراح در چه زمینه ای ست و سطح مدرک جراحان چگونه است؟

امروزه در بین تمامی جراحان زیبایی بینی و البته اصلاحی بینی می توان چند تخصص را برای انجام عمل بینی مشاهده کرد. برخی از پزشکان دارای تخصص «گوش-حلق-بینی» بوده و دارای تخصص در زمینه جراحی بینی هم می باشند یعنی تخصص اصلی این پزشکان گوش و حلق و بینی ست اما با گذراندن دوره های تخصصی در زمینه جراحی بینی، در این مورد هم می توانند چنانچه سطح مهارت و تبحر آنها بالا باشد عملی زیبا و موفقیت آمیز را داشته باشند. غالباً این جراحان سعی می کنند بیشتر از راه انواع جراحی بینی (چه زیبایی و چه ترمیمی) کسب درآمد نمایند و خیلی به سایر مواردِ تخصص خود مشغول نمی شوند.

علاوه بر این متخصصان، حتی می توان برخی پزشکانی که تخصص در زمینه «جراحی فک» دارند را هم مشغول به جراحی بینی دید. در واقع این متخصصین در شاخه «جراحی پلاستیک» فعالیت داشته که به نوعی وارد عرصه جراحی بینی هم شده و به عنوان جـراح بینی در حال انجام این جراحی مهم می باشند.

البته گاهی نیز در کمال تعجب و ناباوری می توان دید که «تکنسین اتاق عمل» هم در حال جراحی زیبایی بینی می باشد! این مورد یکی از عجیب ترین اتفاقاتی ست که متاسفانه گاهی با آمار بسیار بالا نیز در حال انجام شدن است!

هزینه دریافتی توسط جراح بینی برای جراحی بینی

همیشه یکی از دغدغه های مهم و البته درست و به حقِ متقاضیان جراحی زیبایی بینی و بیمارانی که برای رفع برخی از عوارض و مشکلات بینی به یک جراح مراجعه می کنند میزان هزینه ای است که می بایستی برای عمل بینی خود پرداخت نمایند. حتی این دغدغه و البته شاید برای بسیاری این گرفتاری تا حدی ست که ممکن است به خاطر هزینه ها، دست از عمل بشویند.

اما در دنیای سخت و خشنِ این روزها، جراحان بسیار زیادی هم هستند که میزان مبلغ دریافتی برای جراحی زیبایی بینی و جراحی ترمیمی بینی را به شکلی کاملاً معقول از بیماران خود دریافت می نمایند.

اصولاً و بر طبق عرف، میزان مبلغ دریافتی توسط یک جراح حاذق در کمترین مقدار چیزی حدود 5 میلیون تومان و در بیشترین و بالاترین مبلغ چیزی در حدود 12 میلیون تومان خواهد بود که البته در این تفاوت قیمت، مسائلی مانند سطح تبحر پزشک، قرار داشتن مطلب و کلینیک در نقاطی خاص از شهر، نوع ایراد بینی و همچنین مکانی که قرار است عمل در آن انجام شود دخیل هستند.

 عمل بینی گوشتی و بینی استخوانی توسط جراح بینی

در واقع یک جـراح بینی خواهد توانست هر نوع بینی با هر شکل و فرم و البته عارضه ای را به راحتی تغییر داده و همچنین درمان نماید. نتیجه عمل بسته به میزان مهارت او دارد. یک جراح متبحر خواهد توانست بینی گوشتی بسیار پهن و بزرگ را به دماغی زیبا و بدون ایراد بدل نماید.

همچنین بینی استخوانی، کشیده و قوز دار توسط این جراح پرتجربه به یک بینی زیبا و کوچک تبدیل خواهد شد، اینها همگی از نتایج تخصص و تبحر یک جراح بینی پرتجربه می باشد.

در واقع یک جراح بینی باتجربه خواهد توانست رفع بسیاری از ایرادات و البته زیباسازی بینی را همزمان و همراه با هم در یک روز، جراحی کرده و بهترین بینی را به شما تقدیم کند!

دکتر محمد مسعود یزدانی

متخصص جراحی فک و صورت و جراح پلاستیک بینی

نظر بدهید

برچسب‌ها

اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی بهترین جراح بینی بهترین جراح بینی استخوانی در تهران بهترین جراح بینی در تهران بهترین جراح بینی در قم بهترین جراح بینی در کرج بهترین جراح بینی فانتزی بهترین جراح بینی فانتزی در تهران بهترین جراح بینی گوشتی در تهران بهترین جراح بینی گوشتی در کرج بهترین جراح فک و صورت در تهران بهترین جراحی بینی در تهران بهتی جراح بینی گوشتی در تهران بهرین جراح بینی در تهران تفاوت جراحی بینی به روش باز و بسته جراح بینی جراح بینی استخوانی جراح بینی در تهران جراح بینی گوشتی جراحی انحراف بینی جراحی بینی جراحی بینی استخوانی جراحی بینی باز جراحی بینی به روش بسته جراحی بینی در بارداری جراحی بینی در تهران جراحی بینی فانتزی جراحی بینی گوشتی جراحی فک جراحی پلاستیک دکتر مسعود یزدانی رینوپلاستی عمل بینی عمل جراحی بینی مراقبت های پس از عمل بینی نتیجه عمل بینی هزینه جراحی بینی هزینه جراحی بینی استخوانی هزینه جراحی بینی در تهران هزینه جراحی بینی در قم هزینه جراحی بینی گوشتی هزینه جراحی رینوپلاستی در کرج هزینه سپتوپلاستی در کرج هزینه عمل زیبایی بینی ورزش بعد از جراحی بینی
Call Now Buttonتماس با دکتر یزدانی

جراحی بینی در تهران

جراح بینی در تهران بهترین جراح بینی جراح بینی جراحی بینی