تماس با ما
جراحی زیبایی بینی در ایران
14 مهر, 1400 0

جراحی زیبایی بینی در ایران

همه افراد به زیبایی خود اهمیت زیادی می دهند. در این بین افرادی هستند که از ساختار ظاهری چهره خود راضی نیستند و برای تغییرات دست به عمل های جراحی می زنند. یکی از این عمل های جراحی، جراحی زیبایی بینی است. در ادامه مطلب به جراحی زیبایی بینی در ایران خواهیم پرداخت.

 

جراحی زیبایی بینی در ایران

جراحی زیبایی بینی

یکی از شایع ترین عمل های جراحی در ایران، جراحی زیبایی بینی است.

جراحی زیبایی بینی در ایران، توسط جراحان خبره و ماهر انجام می شود و با تغییراتی که در غضروف و استخوان بینی فرد انجام می دهند، باعث می شود بینی به استاندارد های زیبایی نزدیک شده و با دیگر اجزای صورت متناسب باشد.

جراحی زیبایی بینی در ایران توسط متخصصان زیبایی صورت می پذیرد.

دلایل انجام جراحی زیبایی بینی

کسانی که جراحی زیبایی بینی انجام می دهند، اکثرا از ساختار ظاهری بینی خود راضی نیستند.

این افراد برای اینکه از سایز بینی خود کم کنند و یا فرم دهی و زیباسازی را بر روی بینی خود انجام دهند، این عمل جراحی زیبایی را انجام می دهند.

عوامل دیگری هم هستند که باعث می شود فرد دست به جراحی زیبایی بینی بزنند که عبارتند از :

آسیب های فیزیکی

شکستگی های استخوانی و غضروفی

درمان مشکلات تنفسی

حل معضلات مادرزادی

اختیارات جراح زیبایی بینی

بهترین سن برای جراحی بینی

امروزه جراحی بینی در گروه سنی نوجوانان بسیار رایج است چون نوجوانان در سنین بلوغ به ظاهر خود بیش از گذشته اهمیت می دهند. اما آیا در این سن می توان بینی را جراحی کرد؟ بیم رشد بینی نمی رود؟

هم بیمار و هم پزشک به نتیجه جراحی بسیار اهمیت می دهند. پزشک جراح باید شرایط را برای جراحی بیمار در نظر بگیرد و مطمئن شود که آیا جراحی بینی می تواند برای این فرد در این سن مناسب باشد؟ همچنین از لحاظ روانشناسی نیز باید مطمئن شوند که تصمیم به جراحی تصمیم خود فرد است و در نتیجه فشار روحی و روانی تصمیم به این کار نگرفته است. چون در آن صورت هرگز رضایتی از جراحی نخواهد داشت. دکتر مسعود یزدانی معتقد است دختران تا 15 سالگی و پسران در 17 سالگی می توانند جراحی بینی انجام دهند البته باید از قبل معاینه شوند و پزشک از سفت شدن استخوان بینی آن ها و تکامل رشد آن مطمئن شود.

البته ناگفته نماند که نوجوانان چه پسر و چه دختر زیر سن قانونی 18 سال نمی توانند بدون رضایت ولی عمل جراحی بینی انجام دهند و بری جراحی به اذن ولی نیاز دارند.

در طول جراحی زیبایی بینی که توسط جراح رینو پلاستی صورت می گیرد، جراح می تواند تغییراتی را انجام دهند که این تغییرات عبارتند از:

تغییر در زاویه ی بینی

تغییر در سایز بینی

اصلاح و صاف کردن ظاهر پل مانند بینی

تغییرات ظاهری نوک بینی

صاف کردن انحراف بینی

نکات مهم برای جراحی بینی

کسانی که هدف آنها از جراحی بینی فقط زیبایی است باید تا رشد کامل بینی صبر کنند.

معمولا سنین رشد کامل بینی از 15 سال تا 18 سال است.

ولی اگر شما جراحی زیبایی بینی در ایران را برای رفع مشکلات و به منظور سلامتی خود انجام می دهید، می توانید این کار را در سنین پایین تر هم انجام دهید.

 

 

عوارض ناشی از جراحی بینی

عفونت

خونریزی

حساسیت

هزینه جراحی زیبایی بینی در ایران

 

جراحی زیبایی بینی در ایران

هزینه ی این جراحی به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله:

پزشک متخصص

مکان انجام عمل زیبایی

نوع عمل جراحی

روش های جراحی بینی

جراحی بینی به دو روش باز و بسته انجام می شود.

هر دو روش با بیهوشی همراه هستند ولی در جراحی به روش بسته عوارض کمتری را شاهد هستیم.

چگونگی انتخاب پزشک جراح متخصص برای جراحی بینی

جراحی بینی از جمله جراحی های تهاجمی است که ممکن است برای بیمار استرس هایی را به همراه داشته باشد. به همین جهت لازم است پزشکی را انتخاب کنید که از تخصص و تجربه او مطمئن باشید. نتیجه جراحی یکی از مهم ترین مواردی است که انسان را دچار سردرگمی می کند. دیدن شکل ظاهری بینی سایر بیماران می تواند به انتخاب پزشک موردنظر ما کمک شایانی بکند. به طور کلی راه های شناخت یک پزشک ماهر و متخصص به شرح زیر است:

برگزاری جلسات مشاوره و شرکت در آن

رزومه پزشک و دیدن گالری بینی بیماران قبلی وی

پرس و جو از بیماران قبلی و اطلاع از میزان رضایت آن ها

موقعیت مکانی کلینیک

تعداد مراجعه کنندگان و بیماران

میزان رضایت ‌مندی مراجعه ‌کنندگان قبلی

و …

دکتر مسعود یزدانی متخصص جراحی فک و صورت و جراح پلاستیکی از جمله پزشکان ماهر و متخصص در زمینه جراحی رینوپلاستی هستند که در کشور ما شناخته شده هستند. ایشان به انجام جراحی های سخت معروف هستند. در صورتی که دارای بینی ‌های غضروفی هستید خیلی راحت می ‌توانید بینی خود را به دست ماهرترین جراح کشور دکتر مسعود یزدانی بسپارید.

 

 

دکتر مسعود یزدانی

متخصص جراحی فک و صورت و جراح پلاستیک بینی

نظر بدهید

برچسب‌ها

اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی بهترین جراح بینی بهترین جراح بینی استخوانی در تهران بهترین جراح بینی در تهران بهترین جراح بینی در قم بهترین جراح بینی در کرج بهترین جراح بینی فانتزی بهترین جراح بینی فانتزی در تهران بهترین جراح بینی گوشتی در تهران بهترین جراحی بینی در تهران بهتی جراح بینی گوشتی در تهران بهرین جراح بینی در تهران تفاوت جراحی بینی به روش باز و بسته جراح بینی جراح بینی استخوانی جراح بینی در تهران جراح بینی گوشتی جراحی انحراف بینی جراحی بینی جراحی بینی استخوانی جراحی بینی باز جراحی بینی به روش بسته جراحی بینی در بارداری جراحی بینی در تهران جراحی بینی گوشتی جراحی ترمیمی بینی جراحی فک جراحی پلاستیک دکتر مسعود یزدانی رینوپلاستی عمل بینی عمل جراحی بینی عمل زیبایی بینی فک و صورت مراقبت های پس از عمل بینی نتیجه عمل بینی هزینه جراحی بینی هزینه جراحی بینی استخوانی هزینه جراحی بینی در تهران هزینه جراحی بینی در قم هزینه جراحی بینی گوشتی هزینه جراحی رینوپلاستی در کرج هزینه سپتوپلاستی در کرج هزینه عمل زیبایی بینی ورزش بعد از جراحی بینی
Call Now Buttonتماس با دکتر یزدانی

جراحی بینی در تهران

جراح بینی در تهران بهترین جراح بینی جراح بینی جراحی بینی