تماس با ما
بهترین جراح بینی فانتزی
21 فروردین, 1400 8

بهترین جراح بینی فانتزی

امروزه یکی از روش‌های رایجی که افراد برای زیبایی ظاهری خود از آن استفاده می‌کنند، جراحی بینی می‌باشد که مدل‌ها و انواع گوناگونی دارد، یکی از انواع جراحی‌های بینی، جراحی فانتزی بینی می‌باشد، جراحی بینی فانتزی که بیشتر در بین زنان طرفدار دارد، باعث می‌شود چهره فرد زیباتر شود، البته قابل ذکر است که این نوع عمل جراحی برای هر نوع بینی قابل انجام نیست، برای مثال در بینی‌های گوشتی که دارای پوست ضخیمی هستند این عمل تغییرات ایجاد شده را به خوبی نمایش نخواهد داد، اما برای بینی‌های استخوانی مناسب است. بهترین جراح بینی فانتزی در تهران کیست؟ دکتر مسعود یزدانی جزء بهترین جراحان بینی در تهران و قم میباشند.

 

بهترین جراح بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی

در این جراحی سایز بینی به مقدار قابل توجهی کوچک می‌شود و در نمای نیمرخ قوس و انحنا ایجاد می‌گردد و بینی در جراحی بینی نیمه فانتزی حالت سربالایی به خود می‌گیرد، در واقع جراحی بینی فانتزی باعث می‌شود که بینی از نمای روبرو بسیار باریک دیده شود و در بالای پره‌های بینی کریز ایجاد می‌کند که این امر باعث می‌شود که یک خط در بالای پره‌های بینی به وجود بیاید.

نکات مهم در جراحی بینی فانتزی

در هنگام انجام عمل جراحی بینی فانتزی به یک سری از موارد باید توجه داشته باشید برای مثال داشتن یک بینی دارای بافت و غضروف محکم و پوست نازک از موارد لازم جهت انجام این نوع جراحی می‌باشد، همچنین باید توجه داشته باشید که این عمل برای افرادی که اعضای صورت کوچک و ظریفی دارند مناسب‌تر می‌باشد، همچنین آزمایش‌ها و داروهایی که جراح بینی تجویز می‌کند باید به طور کامل مصرف و انجام شود.

بهترین جراح بینی فانتزی چه کسی است؟

در هنگام انجام جراحی بینی تخصص و مهارت جراح اهمیت بسیار زیادی دارد و تاثیر مستقیم بر نحوه و کیفیت انجام عمل بینی دارد، بنابراین عمل جراحی باید حتماً توسط بهترین جراحان انجام گردد، تا نتیجه درستی داشته باشد. در صورتی که بنا به هر دلیلی جراحی بینی خود را به جراحی بسپارید که تجربه و تخصص کافی نداشته باشد ممکن است آسیب‌های جدی به دستگاه تنفس و ظاهر بینی شما وارد شود.

ویژگی‌های بهترین جراح بینی فانتزی

بهترین جراح بینی فانتزی باید ویژگی‌هایی مثل تجربه زیاد، تبحر و تخصص کافی، قدرت تصور بالا، وجدان کاری، صبر و حوصله فراوان، برخورد مناسب با بیمار، رضایت حداکثری بیماران از وی و غیره را داشته باشد.

سخن پایانی

بینی برجسته‌ترین عضو صورت می‌باشد و تاثیر زیادی بر چهره افراد دارد، بنابراین حتماً دقت کنید که در هنگام انجام عمل بینی فانتزی از بهترین جراحان کمک بگیرید در غیر این صورت بینی از فرم طبیعی خود خارج خواهد شد و حالت چهره نامناسب خواهد شد.

 

دکتر مسعود یزدانی

متخصص جراحی فک و صورت و جراح پلاستیک بینی

نظر بدهید

نظرات

  1. سلام اقای دکتر شما بهترینییییییییییید

  2. سلام اقای دکترمن بینیم گوشتیه بینی فانتزی دوست دارم ،خوب میشه بنظرتون؟

    • سلام بهتره اول معاینه بشید ولی در کل بینی فانتزی برای بینی گوشتی توصیه نمیشه

  3. سلام اقای دکتر بینی عروسکی به همه صورتا میاد؟

  4. سلام اقای دکتر بینی عروسکی برای بینی گوشتی خوب میشه ؟

برچسب‌ها

Call Now Buttonتماس با دکتر یزدانی

جراحی بینی در تهران

جراح بینی در تهران بهترین جراح بینی جراح بینی جراحی بینی